Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No:33/1 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
0506 544 06 01

Rs hidrolik pnömatik 2018 yılında plastik sektörünede girmiş bulunmaktadır,1 adet haitian 300 ton 2006 mode1 adet haitian 160 ton 2010 model 1 adet haitian 120 ton 2015 model ve 1 adet demag marka 2020 model  plastik enjeksiyon makinesi ile beyaz eşya,oyucak vb. gibi sektörlere fason baskı hizmeti sunmaktadır.Tüm personellerini ISO 9001 : 2015 Standartlarına göre yöneten RS PLASTİK, sistemini akssert firmasından aldığı kalite belgesiyle belgelendirilmiştir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ: Plastik enjeksiyon sektöründe;standarlara uygun malzeme kullanarak,müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak için standartlara uygun yarı mamul,hammadde,makine,teçhizatlar ile ürünler geliştirebilme.

-Minumum stok seviyesi ile çalışarak

- Zamanında ürün teslimini sağlamak

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini sağlamak

-Müşteri memnuniyetini arttırmak

tüm çalışanlarımızın katılım ve desteği ile sistemimizde sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmek,çevre ve topluma karşı olan sorumluluk bilinciyle lider bir kuruluş olmak firmamızın kalite politikasıdır

 

VİZYONUMUZ: Plastik enjeksiyon sektöründe teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip etmek,müşterileri beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak,kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektöründe önder bir kuruluş olmak firmamızın vizyonuzudur. 

 

MİSYONUMUZ : SONUÇLARDA YÖNETİM                                                                             MÜŞTERİ ODAKLILIK                                   

 

 

                       TEDARİKÇİLERİN GELİŞTİRİLMESİ                                                              SÜREÇLERDE YÖNETİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eskişehir Web Tasarım